Promocje
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast

76,49 zł

Cena regularna: 89,99 zł

Najniższa cena: 89,99 zł
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

16,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela

52,19 zł

Cena regularna: 57,99 zł

Najniższa cena: 57,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8"  – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
szt.
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł

Nasiona i cebule

Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 1 kg Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 1 kg
Producent: Vegano
Cena:

114,99 zł

( 1 kg = 114,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 3 kg Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 3 kg
Producent: Vegano
Cena:

294,99 zł

( 1 kg = 118,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Miskant chiński – 0,05 g Legutko Miskant chiński – 0,05 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

6,99 zł

( 1 g = 139,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Mizuna – japońska musztarda czerwona – Torseed 2 g Mizuna – japońska musztarda czerwona – Torseed 2 g
Producent: Torseed
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 2,00 zł )
zobacz więcej
Mizuna – japońska musztarda zielona – Torseed  2 g Mizuna – japońska musztarda zielona – Torseed 2 g
Producent: Torseed
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 2,00 zł )
zobacz więcej
Naparstnica purpurowa Elsie Kelsey – biała – 0,1 g Legutko Naparstnica purpurowa Elsie Kelsey – biała – 0,1 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

4,99 zł

( 1 g = 49,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Narcyz biały Actaea 3 sztuki Narcyz biały Actaea 3 sztuki
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

zobacz więcej
Narcyz biały Recurvus 3 sztuki Narcyz biały Recurvus 3 sztuki
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

zobacz więcej
Narcyz Dutch Master 7 cebulek Narcyz Dutch Master 7 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

12,99 zł

( 1 szt. = 1,86 zł )
zobacz więcej
Narcyz Ice King 7 cebulek Narcyz Ice King 7 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

18,99 zł

( 1 szt. = 2,71 zł )
zobacz więcej
Narcyz trąbkowy Mix 7 cebulek Narcyz trąbkowy Mix 7 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

16,99 zł

( 1 szt. = 2,43 zł )
zobacz więcej
Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 1 kg Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 1 kg
Producent: Vegano
Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 49,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 4 kg Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 4 kg
Producent: Vegano
Cena:

149,99 zł

( 1 kg = 37,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 1 kg Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 1 kg
Producent: Vegano
Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 49,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 4 kg Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 4 kg
Producent: Vegano
Cena:

149,99 zł

( 1 kg = 37,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Nasiona trawy – Vegano – trawnik samonawożący – 4 kg Nasiona trawy – Vegano – trawnik samonawożący – 4 kg
Producent: Vegano
Cena:

149,99 zł

( 1 kg = 37,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Nasturcja Kaiserin Victoria nasiona - Kiepenkerl Nasturcja Kaiserin Victoria nasiona - Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

14,99 zł

( 1 szt. = 14,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Nasturcja Rankender Mix nasiona - Kiepenkerl Nasturcja Rankender Mix nasiona - Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

7,99 zł

( 1 szt. = 7,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Nemezja powabna Nemesia Kiepenkerl Nemezja powabna Nemesia Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

6,99 zł

( 1 szt. = 6,99 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl