Promocje
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
szt.
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m

195,49 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast

42,49 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast

135,99 zł

Cena regularna: 159,99 zł

Najniższa cena: 159,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast

31,44 zł

Cena regularna: 36,99 zł

Najniższa cena: 36,99 zł
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano

39,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
szt.

Nasiona i cebule

Marchew Nominator F1 na taśmie nasiona - Kiepenkerl Marchew Nominator F1 na taśmie nasiona - Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

19,99 zł

( 1 szt. = 19,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Marchew Paryżanka Kiepenkerl Marchew Paryżanka Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

7,99 zł

( 1 szt. = 7,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Mieczyk Abisyński 10 szt. Mieczyk Abisyński 10 szt.
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 0,90 zł )
zobacz więcej
Mieczyk Back Star 5 szt. Mieczyk Back Star 5 szt.
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 2,00 zł )
zobacz więcej
Mieczyk mix 5 szt. Mieczyk mix 5 szt.
Producent: BENEX
Cena:

6,99 zł

( 1 szt. = 1,40 zł )
zobacz więcej
Mieczyk niebieski 5 sztuk Mieczyk niebieski 5 sztuk
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 1,80 zł )
zobacz więcej
Mieczyk Oscar 5 szt. Mieczyk Oscar 5 szt.
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 2,00 zł )
zobacz więcej
Mieszanka nasion Sałat Baby Leaf Maraldi, nasiona otoczkowane Kiepenkerl Mieszanka nasion Sałat Baby Leaf Maraldi, nasiona otoczkowane Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

19,99 zł

( 1 szt. = 19,99 zł )
zobacz więcej
Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON  Agro-Nas 10 kg Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON Agro-Nas 10 kg
Producent: Agro-Nas
Cena:

89,99 zł

( 1 kg = 9,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON  Agro-Nas 3 kg Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON Agro-Nas 3 kg
Producent: Agro-Nas
Cena:

24,99 zł

( 1 kg = 8,33 zł )
zobacz więcej
Mikołajek płaskolistny – niebieski – 0,3 g Legutko Mikołajek płaskolistny – niebieski – 0,3 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

4,99 zł

( 1 g = 16,63 zł )
zobacz więcej
  • nowość
Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 0,5 kg Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 0,5 kg
Producent: Vegano
Cena:

62,99 zł

( 1 kg = 125,98 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl