Promocje
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m

195,49 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast

42,49 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast

135,99 zł

Cena regularna: 159,99 zł

Najniższa cena: 159,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast

31,44 zł

Cena regularna: 36,99 zł

Najniższa cena: 36,99 zł
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano

39,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
szt.
Zestaw Economic – wąż 1/2” 20 mb + końcówki + zraszacz prosty – Cellfast
Zestaw Economic – wąż 1/2” 20 mb + końcówki + zraszacz prosty – Cellfast

40,79 zł

Cena regularna: 47,99 zł

Najniższa cena: 47,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 24 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 24 kg

175,50 zł

Cena regularna: 195,00 zł

Najniższa cena: 175,49 zł
szt.
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 8 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 8 kg

62,99 zł

Cena regularna: 69,99 zł

Najniższa cena: 69,99 zł
szt.
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 16 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 16 kg

121,48 zł

Cena regularna: 134,98 zł

Najniższa cena: 121,49 zł
szt.

Nasiona i cebule

Lilia azjatycka pełna Elodie 1 szt. Lilia azjatycka pełna Elodie 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

( 1 szt. = 10,99 zł )
zobacz więcej
Lilia azjatycka pełna Fata Morgana 1 szt. Lilia azjatycka pełna Fata Morgana 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

( 1 szt. = 10,99 zł )
zobacz więcej
Lilia azjatycka Vivaldi 1 szt. Lilia azjatycka Vivaldi 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

7,99 zł

( 1 szt. = 7,99 zł )
zobacz więcej
Lilia drzewiasta Miss Feya 1 szt. Lilia drzewiasta Miss Feya 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

( 1 szt. = 10,99 zł )
zobacz więcej
Lilia drzewiasta Purple Prince 1 szt. Lilia drzewiasta Purple Prince 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

( 1 szt. = 10,99 zł )
zobacz więcej
Lilia drzewiasta Red Morning 1 sztuka Lilia drzewiasta Red Morning 1 sztuka
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

zobacz więcej
Lilia drzewiasta Rising Moon 1 sztuka Lilia drzewiasta Rising Moon 1 sztuka
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

( 1 szt. = 10,99 zł )
zobacz więcej
Lilia drzewiasta Robert Swanson 1 sztuka Lilia drzewiasta Robert Swanson 1 sztuka
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

( 1 szt. = 10,99 zł )
zobacz więcej
Lilia drzewiasta Satisfaction 1 sztuka Lilia drzewiasta Satisfaction 1 sztuka
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

zobacz więcej
Lilia orientalna Dizzy 1 szt. Lilia orientalna Dizzy 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 9,99 zł )
zobacz więcej
Lilia Roselily Aisha 1 szt. Lilia Roselily Aisha 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

15,99 zł

( 1 szt. = 15,99 zł )
zobacz więcej
Lilia Roselily Anouska 1 szt. Lilia Roselily Anouska 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

15,99 zł

( 1 szt. = 15,99 zł )
zobacz więcej
Liliowiec Blue Sea 1 szt. Liliowiec Blue Sea 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

13,99 zł

( 1 szt. = 13,99 zł )
zobacz więcej
Liliowiec Catherine Woodberry 1 szt. Liliowiec Catherine Woodberry 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

( 1 szt. = 10,99 zł )
zobacz więcej
Liliowiec Longsfield Pearl 1 szt. Liliowiec Longsfield Pearl 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

12,99 zł

( 1 szt. = 12,99 zł )
zobacz więcej
Łąka kwietna - mieszanka traw i kwiatów 300 g Substral Łąka kwietna - mieszanka traw i kwiatów 300 g Substral
Producent: SUBSTRAL
Cena:

38,99 zł

( 1 kg = 129,97 zł )
szt.
zobacz więcej
Łąka kwietna - mieszanka traw i kwiatów 800 g Substral Łąka kwietna - mieszanka traw i kwiatów 800 g Substral
Producent: SUBSTRAL
Cena:

73,52 zł

( 1 kg = 91,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Łubin trwały Russel – mix – 2 g Legutko Łubin trwały Russel – mix – 2 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 2,00 zł )
zobacz więcej
Macierzanka piaskowa – różowa – 0,1 g Legutko Macierzanka piaskowa – różowa – 0,1 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

4,99 zł

( 1 g = 49,90 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl