Promocje
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela

52,19 zł

Cena regularna: 57,99 zł

Najniższa cena: 57,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8"  – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
szt.
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m

195,49 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast

42,49 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast

135,99 zł

Cena regularna: 159,99 zł

Najniższa cena: 159,99 zł

Nasiona i cebule

Kosaciec Holenderski mix 10 szt. Kosaciec Holenderski mix 10 szt.
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 1,00 zł )
zobacz więcej
Kosmos Sulphureus Kiepenkerl Kosmos Sulphureus Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

6,99 zł

( 1 szt. = 6,99 zł )
zobacz więcej
Kostrzewa sina – srebrzystoniebieska – 0,2 g Legutko Kostrzewa sina – srebrzystoniebieska – 0,2 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 19,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Krokus różne kolory Mix 30 cebulek Krokus różne kolory Mix 30 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

31,99 zł

( 1 szt. = 1,07 zł )
zobacz więcej
Krokus Tommasiniego Ruby Giant 15 cebulek Krokus Tommasiniego Ruby Giant 15 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

11,99 zł

( 1 szt. = 0,80 zł )
zobacz więcej
Krokus Tommasiniego Ruby Giant 30 cebulek Krokus Tommasiniego Ruby Giant 30 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

17,99 zł

( 1 szt. = 0,60 zł )
zobacz więcej
Krokus wiosenny Flower Record 3 sztuki Krokus wiosenny Flower Record 3 sztuki
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

zobacz więcej
Krokus wiosenny King Of Striped 30 cebulek Krokus wiosenny King Of Striped 30 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

28,99 zł

( 1 szt. = 0,97 zł )
zobacz więcej
Krokus wiosenny Sky Blue 3 sztuki Krokus wiosenny Sky Blue 3 sztuki
Producent: BENEX
Cena:

7,99 zł

zobacz więcej
Krokus złocisty Dorothy 15 cebulek Krokus złocisty Dorothy 15 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

14,99 zł

( 1 szt. = 1,00 zł )
zobacz więcej
Krwawnik pospolity – mix – 0,3 g Legutko Krwawnik pospolity – mix – 0,3 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 13,30 zł )
zobacz więcej
Kukurydza Cukrowa Sprinter F1, nasiona otoczkowane Kiepenkerl Kukurydza Cukrowa Sprinter F1, nasiona otoczkowane Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

19,99 zł

( 1 szt. = 19,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Lawenda Echter Speik Kiepenkerl Lawenda Echter Speik Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 9,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Len trwały – niebieski – 1 g Legutko Len trwały – niebieski – 1 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 3,99 zł )
zobacz więcej
Liatra fioletowa 10 sztuk Liatra fioletowa 10 sztuk
Producent: BENEX
Cena:

11,99 zł

( 1 szt. = 1,20 zł )
zobacz więcej
Liatra kłosowa – różowo-fioletowa – 0,2 g Legutko Liatra kłosowa – różowo-fioletowa – 0,2 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

4,99 zł

( 1 g = 24,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Lilia azjatycka Canova 1 sztuka Lilia azjatycka Canova 1 sztuka
Producent: BENEX
Cena:

7,99 zł

( 1 szt. = 7,99 zł )
zobacz więcej
Lilia azjatycka Diabora 1 szt. Lilia azjatycka Diabora 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

7,99 zł

( 1 szt. = 7,99 zł )
zobacz więcej
Lilia azjatycka Lollypop Lilia azjatycka Lollypop
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 9,99 zł )
zobacz więcej
Lilia azjatycka Mapira 1 szt. Lilia azjatycka Mapira 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )
zobacz więcej
Lilia azjatycka Menorca 1 szt. Lilia azjatycka Menorca 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

7,99 zł

( 1 szt. = 7,99 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl