Promocje
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

16,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela

52,19 zł

Cena regularna: 57,99 zł

Najniższa cena: 57,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8"  – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
szt.
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m

195,49 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł

Nasiona i cebule

Mieszanka pszczelarska wieloletnia nasiona Kiepenkerl 1 kg Mieszanka pszczelarska wieloletnia nasiona Kiepenkerl 1 kg
Producent: KIEPENKERL
Cena:

399,99 zł

( 1 kg = 399,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Mięta koreańska nasiona - Kiepenkerl Mięta koreańska nasiona - Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

9,99 zł

zobacz więcej
Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 1 kg Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 1 kg
Producent: SUBSTRAL
Cena:

84,99 zł

( 1 kg = 84,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Hobby Gracja 1 kg nasiona trawy do trawników ozdobnych Hobby Gracja 1 kg nasiona trawy do trawników ozdobnych
Producent: TARGET
Cena:

34,99 zł

( 1 kg = 34,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Hobby Gracja 500 g nasiona trawy do trawników ozdobnych Hobby Gracja 500 g nasiona trawy do trawników ozdobnych
Producent: TARGET
Cena:

18,99 zł

( 1 kg = 37,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Regina 1 kg nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku Regina 1 kg nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku
Producent: TARGET
Cena:

34,99 zł

( 1 kg = 34,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Regina 100 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku Regina 100 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku
Producent: TARGET
Cena:

9,99 zł

( 1 kg = 99,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Regina 500 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku Regina 500 g nasiona trawy do uzupełniania ubytków w trawniku
Producent: TARGET
Cena:

20,99 zł

( 1 kg = 41,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa na miejsca nasłonecznione Dakar Target 500 g Trawa na miejsca nasłonecznione Dakar Target 500 g
Producent: TARGET
Cena:

21,99 zł

( 1 kg = 43,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa na miejsca zacienione Shania Target 1 kg Trawa na miejsca zacienione Shania Target 1 kg
Producent: TARGET
Cena:

32,99 zł

( 1 kg = 32,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa na miejsca zacienione Shania Target 500 g Trawa na miejsca zacienione Shania Target 500 g
Producent: TARGET
Cena:

18,99 zł

( 1 kg = 37,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa Popularna nasiona Target 5 kg Trawa Popularna nasiona Target 5 kg
Producent: TARGET
Cena:

99,99 zł

( 1 kg = 20,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa Popularna Target 900 g Trawa Popularna Target 900 g
Producent: TARGET
Cena:

21,99 zł

( 1 kg = 24,43 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa sportowa Olimpia Target 1 kg Trawa sportowa Olimpia Target 1 kg
Producent: TARGET
Cena:

34,99 zł

( 1 kg = 34,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa sportowa Olimpia Target 5 kg Trawa sportowa Olimpia Target 5 kg
Producent: TARGET
Cena:

139,99 zł

( 1 kg = 28,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa uniwersalna Piknik Target 1 kg Trawa uniwersalna Piknik Target 1 kg
Producent: TARGET
Cena:

31,99 zł

( 1 kg = 31,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa uniwersalna Piknik Target 5 kg Trawa uniwersalna Piknik Target 5 kg
Producent: TARGET
Cena:

129,99 zł

( 1 kg = 26,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa uniwersalna Piknik Target 500 g Trawa uniwersalna Piknik Target 500 g
Producent: TARGET
Cena:

17,99 zł

( 1 kg = 35,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Nasiona trawy – Vegano – trawnik samonawożący – 1 kg Nasiona trawy – Vegano – trawnik samonawożący – 1 kg
Producent: Vegano
Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 49,99 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl