Promocje
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela

52,19 zł

Cena regularna: 57,99 zł

Najniższa cena: 57,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8"  – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
szt.
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m

195,49 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast

42,49 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast

135,99 zł

Cena regularna: 159,99 zł

Najniższa cena: 159,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast

31,44 zł

Cena regularna: 36,99 zł

Najniższa cena: 36,99 zł

Nasiona i cebule

Marchew Harlequin Mix F1 nasiona - Kiepenkerl

Marchew Harlequin Mix F1 nasiona - Kiepenkerl
Marchew Harlequin Mix F1 nasiona - Kiepenkerl

Marchewka w różnych kolorach:

  • Na taśmie
  • Bardzo smaczna
  • Siew od marca do czerwca

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

Marchew Mokum nasiona – Kiepenkerl

Marchew Mokum nasiona – Kiepenkerl
Marchew Mokum nasiona – Kiepenkerl

Słodka marchewka:

  • Szybko rośnie
  • Odporna na czarną zgniliznę i plamistość
  • Wczesna

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

Marchew Nantaise 2 / Marktgärtner nasiona – Kiepenkerl

Marchew Nantaise 2 / Marktgärtner nasiona – Kiepenkerl
Marchew Nantaise 2 / Marktgärtner nasiona – Kiepenkerl

Marchewka o cylindrycznym kształcie:

  • Możliwy wysiew wiosenny oraz jesienny
  • Duża zawartość naturalnego cukru
  • Wyjątkowo wytrzymała

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

7,99 zł

szt.

Marchew Nominator F1 na taśmie nasiona - Kiepenkerl

Marchew Nominator F1 na taśmie nasiona - Kiepenkerl
Marchew Nominator F1 na taśmie nasiona - Kiepenkerl

Nasiona marchwi na taśmie:

  • Odporna na zmienne warunki
  • Idealna na grządki i do gruntu
  • Długość taśmy 5 m

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

( 1 szt. = 19,99 zł )
szt.

Marchew Paryżanka Kiepenkerl

Marchew Paryżanka Kiepenkerl
Marchew Paryżanka Kiepenkerl

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

7,99 zł

( 1 szt. = 7,99 zł )
szt.

Marchew Purple Sun nasiona F1 - Kiepenkerl

Marchew Purple Sun nasiona F1 - Kiepenkerl
Marchew Purple Sun nasiona F1 - Kiepenkerl

Marchewka fioletowa:

  • Wyjątkowo słodka
  • Dobrze się przechowuje
  • Na 6 metrów bieżących

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

Melon cukrowy Stellio F1 nasiona – Kiepenkerl

Melon cukrowy Stellio F1 nasiona – Kiepenkerl
Melon cukrowy Stellio F1 nasiona – Kiepenkerl

Melon o pysznych owocach:

  • Uprawa z rozsady
  • Nie trzeba przycinać
  • Soczysty i słodki

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,99 zł

szt.

Mieczyk Abisyński 10 szt.

Mieczyk Abisyński 10 szt.
Mieczyk Abisyński 10 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 0,90 zł )

Mieczyk Back Star 5 szt.

Mieczyk Back Star 5 szt.
Mieczyk Back Star 5 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 2,00 zł )

Mieczyk mix 5 szt.

Mieczyk mix 5 szt.
Mieczyk mix 5 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

6,99 zł

( 1 szt. = 1,40 zł )

Mieczyk niebieski 5 sztuk

Mieczyk niebieski 5 sztuk
Mieczyk niebieski 5 sztuk

Mieczyki w niebieskim kolorze:

  • Idealne do ogrodu
  • Łatwe w uprawie
  • 5 sztuk

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 1,80 zł )

Mieczyk Oscar 5 szt.

Mieczyk Oscar 5 szt.
Mieczyk Oscar 5 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 2,00 zł )

Mieszanka delikatnie aromatyczna - nasiona na kiełki - Kiepenkerl

Mieszanka delikatnie aromatyczna - nasiona na kiełki - Kiepenkerl
Mieszanka delikatnie aromatyczna - nasiona na kiełki - Kiepenkerl

Nasiona rzodkwi i fasoli mung do wyhodowania kiełków:

  • Subtelnie ostry smak
  • Źródło białka i witaminy C
  • Bogate w witaminy i minerały

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Mieszanka delikatnie świeża - nasiona na kiełki - Kiepenkerl

Mieszanka delikatnie świeża - nasiona na kiełki - Kiepenkerl
Mieszanka delikatnie świeża - nasiona na kiełki - Kiepenkerl

Pięć rodzajów nasion do wyhodowania kiełków:

  • Mieszanka delikatna w smaku
  • Pełna wartości odżywczych
  • Znakomity dodatek do różnych dań

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Mieszanka kwiatów jadalnych nasiona - Kiepenkerl

Mieszanka kwiatów jadalnych nasiona - Kiepenkerl
Mieszanka kwiatów jadalnych nasiona - Kiepenkerl

Kwiaty nadające się do jedzenia:

  • Kolorowe
  • Na grządki i balkony
  • Długo kwitną

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Mieszanka ostra - nasiona na kiełki - Kiepenkerl

Mieszanka ostra - nasiona na kiełki - Kiepenkerl
Mieszanka ostra - nasiona na kiełki - Kiepenkerl

Nasiona kozieradki, gorczycy, rzodkwi i rzodkiewki na kiełki:

  • Pikantny dodatek do dań i koktajli
  • Pozytywny wpływ na wątrobę i trawienie
  • Źródło wielu witamin, szczególnie C

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Mieszanka roślin jednorocznych na ostatnią chwilę – 125 g Legutko

Mieszanka roślin jednorocznych na ostatnią chwilę – 125 g Legutko
Mieszanka roślin jednorocznych na ostatnią chwilę – 125 g Legutko

Specjalna mieszanka jednorocznych roślin:

  • Szybko zaczynają kwitnąć
  • Wysokość do 70 cm
  • Śliczne kolory

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

59,99 zł

( 1 g = 0,48 zł )
szt.

Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON Agro-Nas 10 kg

Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON  Agro-Nas 10 kg
Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON Agro-Nas 10 kg

Mieszanka na wysiew poplonu:

  • Wysoka zawartość roślin bobowatych
  • Doskonałe źródło azotu
  • Opakowanie 10 kg

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

89,99 zł

( 1 kg = 9,00 zł )
szt.

Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON Agro-Nas 3 kg

Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON  Agro-Nas 3 kg
Mieszanka Strączkowo-Zbożowa POPLON Agro-Nas 3 kg

Mieszanka na wysiew poplonu:

  • Wysoka zawartość roślin bobowatych
  • Doskonałe źródło azotu
  • Opakowanie 3 kg

Dostępność: brak towaru

Cena:

24,99 zł

( 1 kg = 8,33 zł )

Mięta pieprzowa Spearmint nasiona - Kiepenkerl

Mięta pieprzowa Spearmint nasiona - Kiepenkerl
Mięta pieprzowa Spearmint nasiona - Kiepenkerl

Odmiana mięty pieprzowej:

  • Intensywny zapach
  • Mało wymagająca
  • Znakomita na herbatki

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Mikołajek płaskolistny – niebieski – 0,3 g Legutko

Mikołajek płaskolistny – niebieski – 0,3 g Legutko
Mikołajek płaskolistny – niebieski – 0,3 g Legutko

Wieloletnia bylina na słoneczne rabaty:

  • Przyciąga pszczoły
  • Dorasta do 120 cm
  • Doskonały na susz

Dostępność: brak towaru

Cena:

4,99 zł

( 1 g = 16,63 zł )

Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 0,2 kg

Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 0,2 kg
Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 0,2 kg

Wzbogaca glebę w azot:

  • Małe wymagania
  • Szybki rozrost
  • Opakowanie 0,2 kg

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,99 zł

szt.
  • nowość

Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 0,5 kg

Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 0,5 kg
Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 0,5 kg

Koniczyna wzbogacająca glebę:

  • Małe wymagania
  • Szybki rozrost
  • Opakowanie 0,5 kg

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

62,99 zł

( 1 kg = 125,98 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl