Promocje
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 8 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 8 kg

62,99 zł

Cena regularna: 69,99 zł

Najniższa cena: 69,99 zł
szt.
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 16 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 16 kg

121,48 zł

Cena regularna: 134,98 zł

Najniższa cena: 121,49 zł
szt.
Zraszacz sektorowy Conti Ideal – Cellfast
Zraszacz sektorowy Conti Ideal – Cellfast

25,49 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 29,99 zł
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast

76,49 zł

Cena regularna: 89,99 zł

Najniższa cena: 89,99 zł
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

16,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela

52,19 zł

Cena regularna: 57,99 zł

Najniższa cena: 57,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8"  – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł

Nasiona i cebule

Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 1 kg

Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 1 kg
Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 1 kg

Koniczyna na poplon i zielony dywan:

  • Małe wymagania i szybki rozrost
  • Wzbogaca glebę
  • Opakowanie 1 kg

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

114,99 zł

( 1 kg = 114,99 zł )
szt.

Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 3 kg

Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 3 kg
Mikrokoniczyna – nasiona – Vegano 3 kg

Wzbogaca glebę w azot:

  • Małe wymagania
  • Szybki rozrost
  • Opakowanie 3 kg

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

294,99 zł

( 1 kg = 118,00 zł )
szt.

Miskant chiński – 0,05 g Legutko

Miskant chiński – 0,05 g Legutko
Miskant chiński – 0,05 g Legutko

Wysoka trawa ozdobna:

  • Doskonały dodatek do bukietów
  • Dekoracyjny element rabat
  • Zakwita pod koniec lata

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

6,99 zł

( 1 g = 139,80 zł )
szt.

Mizuna – japońska musztarda czerwona – Torseed 2 g

Mizuna – japońska musztarda czerwona – Torseed 2 g
Mizuna – japońska musztarda czerwona – Torseed 2 g

Łatwe w uprawie warzywo:

  • Dekoracyjne, postrzępione liście w czerwonym kolorze
  • Szybko rośnie
  • Uprawa w donicy i gruncie

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 g = 2,00 zł )

Mizuna – japońska musztarda zielona – Torseed 2 g

Mizuna – japońska musztarda zielona – Torseed  2 g
Mizuna – japońska musztarda zielona – Torseed 2 g

Łatwe w uprawie warzywo:

  • Dekoracyjne, postrzępione liście w zielonym kolorze
  • Szybko rośnie
  • Uprawa w donicy i gruncie

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 g = 2,00 zł )

Nagietek lekarski Fiesta Gitana Mix nasiona - Kiepenkerl

Nagietek lekarski Fiesta Gitana Mix nasiona - Kiepenkerl
Nagietek lekarski Fiesta Gitana Mix nasiona - Kiepenkerl

Nagietek w różnych kolorach:

  • Duże, kolorowe kwiaty
  • Długi czas kwitnienia
  • Zwarty pokrój roślin

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,99 zł

szt.

Naparstnica purpurowa Elsie Kelsey – biała – 0,1 g Legutko

Naparstnica purpurowa Elsie Kelsey – biała – 0,1 g Legutko
Naparstnica purpurowa Elsie Kelsey – biała – 0,1 g Legutko

Naparstnice o dużych kwiatostanach:

  • Roślina dwuletnia
  • Rośnie do 120 cm
  • Miododajna

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

4,99 zł

( 1 g = 49,90 zł )
szt.

Narcyz biały Actaea 3 sztuki

Narcyz biały Actaea 3 sztuki
Narcyz biały Actaea 3 sztuki

Sadzenie sierpień i pierwsze dni września:

  • Białe kwiaty
  • Klasyczna elegancja
  • Kwitnie kwiecień - maj

Dostępność: brak towaru

Cena:

10,99 zł

Narcyz biały Recurvus 3 sztuki

Narcyz biały Recurvus 3 sztuki
Narcyz biały Recurvus 3 sztuki

Sadzenie sierpień i pierwsze dni września:

  • Białe kwiaty
  • Klasyczna elegancja
  • Kwitnie kwiecień - maj

Dostępność: brak towaru

Cena:

10,99 zł

Narcyz Dutch Master 7 cebulek

Narcyz Dutch Master 7 cebulek
Narcyz Dutch Master 7 cebulek

Sadzenie sierpień i pierwsze dni września:

  • Żółte kwiaty
  • Stara odmiana
  • Kwitnie kwiecień - maj

Dostępność: brak towaru

Cena:

12,99 zł

( 1 szt. = 1,86 zł )

Narcyz Ice King 7 cebulek

Narcyz Ice King 7 cebulek
Narcyz Ice King 7 cebulek

Sadzenie sierpień i pierwsze dni września:

  • Pełne, żółto-białe kwiaty
  • Niski
  • Kwitnie kwiecień - maj

Dostępność: brak towaru

Cena:

18,99 zł

( 1 szt. = 2,71 zł )

Narcyz trąbkowy Mix 7 cebulek

Narcyz trąbkowy Mix 7 cebulek
Narcyz trąbkowy Mix 7 cebulek

Sadzenie sierpień i pierwsze dni września:

  • Kwiaty w różnych kolorach
  • Małe wymagania
  • Kwitnie kwiecień - maj

Dostępność: brak towaru

Cena:

16,99 zł

( 1 szt. = 2,43 zł )

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 1 kg

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 1 kg
Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 1 kg

Odporny na deptanie i mocz psa:

  • Ciemnozielony
  • Bardzo gęsty
  • Opakowanie 1 kg

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 49,99 zł )
szt.

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 4 kg

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 4 kg
Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na psa – 4 kg

Odporny na deptanie i mocz psa:

  • Ciemnozielony
  • Bardzo gęsty
  • Opakowanie 4 kg ( 4 x 1 kg)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

149,99 zł

( 1 kg = 37,50 zł )
szt.

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 1 kg

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 1 kg
Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 1 kg

Trawnik odporny na brak wody i deptanie:

  • Ciemnozielony
  • Bardzo gęsty
  • Opakowanie 1 kg

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

49,99 zł

( 1 kg = 49,99 zł )
szt.

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 4 kg

Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 4 kg
Nasiona trawy – Vegano – trawnik odporny na suszę – 4 kg

Trawnik odporny na brak wody i deptanie:

  • Ciemnozielony
  • Bardzo gęsty
  • Opakowanie 4 kg

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

149,99 zł

( 1 kg = 37,50 zł )
szt.

Nasiona trawy – Vegano – trawnik samonawożący – 4 kg

Nasiona trawy – Vegano – trawnik samonawożący – 4 kg
Nasiona trawy – Vegano – trawnik samonawożący – 4 kg

Trawnik z mikrokoniczyną:

  • Bardzo gęsty i ciemnozielony
  • Odporny na deptanie
  • Opakowanie 4 kg

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

149,99 zł

( 1 kg = 37,50 zł )
szt.

Nasturcja Kaiserin Victoria nasiona - Kiepenkerl

Nasturcja Kaiserin Victoria nasiona - Kiepenkerl
Nasturcja Kaiserin Victoria nasiona - Kiepenkerl

Nagietek w unikalnym kolorze:

  • Ciemnoczerwone kwiaty
  • Obficie kwitnie
  • Na rabaty i balkon

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,99 zł

( 1 szt. = 14,99 zł )
szt.

Nasturcja Rankender Mix nasiona - Kiepenkerl

Nasturcja Rankender Mix nasiona - Kiepenkerl
Nasturcja Rankender Mix nasiona - Kiepenkerl

Obficie kwitnąca roślina jednoroczna:

  • Pnąca
  • Kwiaty w intensywnej kolorystyce
  • Łatwa w uprawie

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

7,99 zł

( 1 szt. = 7,99 zł )
szt.

Nemezja powabna Nemesia Kiepenkerl

Nemezja powabna Nemesia Kiepenkerl
Nemezja powabna Nemesia Kiepenkerl

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

6,99 zł

( 1 szt. = 6,99 zł )
szt.

Ogórek gruntowy Gergana nasiona - Kiepenkerl

Ogórek gruntowy Gergana nasiona - Kiepenkerl
Ogórek gruntowy Gergana nasiona - Kiepenkerl

Ogórek bez goryczki w owocach:

  • Dużo kwiatów żeńskich
  • Gładka skórka
  • Plenny

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

szt.

Ogórek gruntowy Tristan nasiona – Kiepenkerl

Ogórek gruntowy Tristan nasiona – Kiepenkerl
Ogórek gruntowy Tristan nasiona – Kiepenkerl

Ogórek bez nasion:

  • Nie ma goryczki
  • Idealnie gładka skórka
  • Samopylny

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,99 zł

szt.

Ogórek gruntowy Twigy F1 nasiona – Kiepenkerl

Ogórek gruntowy Twigy F1 nasiona – Kiepenkerl
Ogórek gruntowy Twigy F1 nasiona – Kiepenkerl

Odmiana ogórka odporna na mączniaka:

  • Niemal gładka skórka
  • Idealny do konserwowania
  • Zbiór od lipca do września

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,99 zł

szt.

Ogórek meksykański Mateo nasiona - Kiepenkerl

Ogórek meksykański Mateo nasiona - Kiepenkerl
Ogórek meksykański Mateo nasiona - Kiepenkerl

Pnącze z jadalnymi owocami:

  • Dekoracyjne
  • Uprawa z rozsady
  • Długość do 2 m

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl