Promocje
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
szt.
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m

195,49 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast

42,49 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast

135,99 zł

Cena regularna: 159,99 zł

Najniższa cena: 159,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast

31,44 zł

Cena regularna: 36,99 zł

Najniższa cena: 36,99 zł
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano

39,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
szt.

Nasiona i cebule

Piwonia Karl Rosenfield 1 szt.

Piwonia Karl Rosenfield 1 szt.
Piwonia Karl Rosenfield 1 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

28,99 zł

( 1 szt. = 28,99 zł )

Piwonia Prima Vera 1 szt.

Piwonia Prima Vera 1 szt.
Piwonia Prima Vera 1 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

35,99 zł

( 1 szt. = 35,99 zł )

Piwonia Shirley Temple 1 szt.

Piwonia Shirley Temple 1 szt.
Piwonia Shirley Temple 1 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

29,99 zł

( 1 szt. = 29,99 zł )

Płomyk wiechowaty biały 1 szt.

Płomyk wiechowaty biały 1 szt.
Płomyk wiechowaty biały 1 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )

Płomyk wiechowaty czerwony 1 szt.

Płomyk wiechowaty czerwony 1 szt.
Płomyk wiechowaty czerwony 1 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )

Płomyk wiechowaty fioletowy 1 szt.

Płomyk wiechowaty fioletowy 1 szt.
Płomyk wiechowaty fioletowy 1 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )

Płomyk wiechowaty pomarańczowy 1 szt.

Płomyk wiechowaty pomarańczowy 1 szt.
Płomyk wiechowaty pomarańczowy 1 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )

Płomyk wiechowaty różowy 1 szt.

Płomyk wiechowaty różowy 1 szt.
Płomyk wiechowaty różowy 1 szt.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )

Pomidor Ananas 0.30g Legutko

Pomidor Ananas 0.30g Legutko
Pomidor Ananas 0.30g Legutko

Pomidor o dużych, żółtopomarańczowych owocach:

  • Mięsisty i aromatyczny
  • Słodko-owocowy smak
  • Po przekrojeniu jego miąższ przypomina ananas

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,99 zł

( 1 g = 33,30 zł )

Pomidor BIO Faworyt 0.20g Legutko

Pomidor BIO Faworyt 0.20g Legutko
Pomidor BIO Faworyt 0.20g Legutko

Średnio wczesna odmiana pomidora:

  • Duże, malinoworóżowe owoce
  • Bez chemii i GMO
  • Do uprawy w gruncie przy palikach

Dostępność: brak towaru

Cena:

6,99 zł

( 1 g = 34,95 zł )

Pomidor Black Beauty 0,2g Legutko

Pomidor Black Beauty 0,2g Legutko
Pomidor Black Beauty 0,2g Legutko

Pomidor w czarnym kolorze:

  • Duże owoce
  • Bardzo smaczny
  • Efektownie wygląda

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 g = 19,95 zł )

Pomidor Cherry 'Yellow Pearshaped'

Pomidor Cherry 'Yellow Pearshaped'
Pomidor Cherry 'Yellow Pearshaped'
  • odmiana średniowczesna
  • wyjątkowo dekoracyjny
  • oryginalne zabarwienie

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Pomidor cherry Cherrola F1 nasiona - Kiepenkerl

Pomidor cherry Cherrola F1 nasiona - Kiepenkerl
Pomidor cherry Cherrola F1 nasiona - Kiepenkerl

Wytrzymała odmiana pomidora:

  • Typu cherry
  • Słodkie owoce
  • Obfite plony

 

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,99 zł

Pomidor cherry Vilma nasiona – Kiepenkerl

Pomidor cherry Vilma nasiona – Kiepenkerl
Pomidor cherry Vilma nasiona – Kiepenkerl
  • uprawa na tarasie, balkonie lub grządce
  • obfite plonowanie
  • łatwy w pielęgnacji

Dostępność: brak towaru

Cena:

10,99 zł

Pomidor Green Zebra 0.20g Legutko

Pomidor Green Zebra 0.20g Legutko
Pomidor Green Zebra 0.20g Legutko
  • średnio późna odmiana
  • zielone owoce z żółtymi paskami
  • idealny do spożycia i dekoracji

Dostępność: brak towaru

Cena:

6,99 zł

( 1 g = 34,95 zł )

Pomidor Kmicic 1g Legutko

Pomidor Kmicic 1g Legutko
Pomidor Kmicic 1g Legutko

Polska odmiana pomidora:

  • Średnio wczesny, plenny
  • Wydłużone, gładkie, czerwone owoce
  • Owoce odporne na zgniecenia i pękanie

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

5,99 zł

( 1 g = 5,99 zł )
szt.

Pomidor koktajlowy Arielle F1 nasiona - Kiepenkerl

Pomidor koktajlowy Arielle F1 nasiona - Kiepenkerl
Pomidor koktajlowy Arielle F1 nasiona - Kiepenkerl

Pomidor z koktajlowymi owocami:

  • Obficie plonuje
  • Czerwone owoce
  • Wysokość 150-200 cm

Dostępność: brak towaru

Cena:

24,99 zł

Pomidor koktajlowy Charmant nasiona – Kiepenkerl

Pomidor koktajlowy Charmant nasiona – Kiepenkerl
Pomidor koktajlowy Charmant nasiona – Kiepenkerl

Pomidor o czerwonych, małych owocach:

  • Możliwa uprawa w szklarniach, gruncie i donicach
  • Bardzo plenny
  • Słodki

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Pomidor Malinowy Olbrzym 1 g Legutko

Pomidor Malinowy Olbrzym 1 g Legutko
Pomidor Malinowy Olbrzym 1 g Legutko

Pomidor o dużych malinowoczerwonych owocach:

  • Polska odmiana
  • Wspaniały smak
  • Wysokość 200-250 cm

Dostępność: brak towaru

Cena:

4,99 zł

( 1 g = 4,99 zł )

Pomidor Malinowy Ożarowski 0,5 g Legutko

Pomidor Malinowy Ożarowski 0,5 g Legutko
Pomidor Malinowy Ożarowski 0,5 g Legutko

Pomidor o malinowych owocach:

  • Polska odmiana
  • Klasyczny smak
  • Dorasta do około 150 cm

Dostępność: brak towaru

Cena:

4,99 zł

( 1 g = 9,98 zł )

Pomidor mięsisty Deko nasiona – Kiepenkerl

Pomidor mięsisty Deko nasiona – Kiepenkerl
Pomidor mięsisty Deko nasiona – Kiepenkerl

Pomidor typu bawole serce:

  • Wysoka odporność
  • Duże owoce
  • Odmiana francuska 

Dostępność: brak towaru

Cena:

24,99 zł

Pomidor mięsisty Gigantomo nasiona F1 - Kiepenkerl

Pomidor mięsisty Gigantomo nasiona F1 - Kiepenkerl
Pomidor mięsisty Gigantomo nasiona F1 - Kiepenkerl

Pomidor o największych owocach na świecie:

  • Doskonały smak
  • Uprawa w gruncie i szklarni
  • Dorasta do 200 cm

Dostępność: brak towaru

Cena:

17,99 zł

Pomidor mięsisty Noire de Crimée/Yalta Kiepenkerl

Pomidor mięsisty Noire de Crimée/Yalta Kiepenkerl
Pomidor mięsisty Noire de Crimée/Yalta Kiepenkerl

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

( 1 szt. = 17,99 zł )
szt.

Pomidor Noire de Crimée 0,10 g Legutko

Pomidor Noire de Crimée  0,10 g  Legutko
Pomidor Noire de Crimée 0,10 g Legutko

Pomidor w brązowym kolorze:

  • Lekko słodkawy smak
  • Idealny do wielu dań
  • Duże owoce

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 g = 39,90 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl