Promocje
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela

52,19 zł

Cena regularna: 57,99 zł

Najniższa cena: 57,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8"  – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
szt.
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m

195,49 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast

42,49 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast

135,99 zł

Cena regularna: 159,99 zł

Najniższa cena: 159,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast

31,44 zł

Cena regularna: 36,99 zł

Najniższa cena: 36,99 zł

Nasiona i cebule

Piwonia Karl Rosenfield 1 szt. Piwonia Karl Rosenfield 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

28,99 zł

( 1 szt. = 28,99 zł )
zobacz więcej
Piwonia Prima Vera 1 szt. Piwonia Prima Vera 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

35,99 zł

( 1 szt. = 35,99 zł )
zobacz więcej
Piwonia Shirley Temple 1 szt. Piwonia Shirley Temple 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

29,99 zł

( 1 szt. = 29,99 zł )
zobacz więcej
Płomyk wiechowaty biały 1 szt. Płomyk wiechowaty biały 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )
zobacz więcej
Płomyk wiechowaty czerwony 1 szt. Płomyk wiechowaty czerwony 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )
zobacz więcej
Płomyk wiechowaty fioletowy 1 szt. Płomyk wiechowaty fioletowy 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )
zobacz więcej
Płomyk wiechowaty pomarańczowy 1 szt. Płomyk wiechowaty pomarańczowy 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )
zobacz więcej
Płomyk wiechowaty różowy 1 szt. Płomyk wiechowaty różowy 1 szt.
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 8,99 zł )
zobacz więcej
Pomidor Ananas 0.30g Legutko Pomidor Ananas 0.30g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

9,99 zł

( 1 g = 33,30 zł )
zobacz więcej
Pomidor BIO Faworyt 0.20g Legutko Pomidor BIO Faworyt 0.20g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

6,99 zł

( 1 g = 34,95 zł )
zobacz więcej
Pomidor Black Beauty 0,2g Legutko Pomidor Black Beauty 0,2g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 19,95 zł )
zobacz więcej
Pomidor cherry Vilma nasiona – Kiepenkerl Pomidor cherry Vilma nasiona – Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

10,99 zł

zobacz więcej
Pomidor Green Zebra 0.20g Legutko Pomidor Green Zebra 0.20g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

6,99 zł

( 1 g = 34,95 zł )
zobacz więcej
Pomidor Kmicic 1g Legutko Pomidor Kmicic 1g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

5,99 zł

( 1 g = 5,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Pomidor Malinowy Olbrzym 1 g Legutko Pomidor Malinowy Olbrzym 1 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

4,99 zł

( 1 g = 4,99 zł )
zobacz więcej
Pomidor Malinowy Ożarowski 0,5 g Legutko Pomidor Malinowy Ożarowski 0,5 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

4,99 zł

( 1 g = 9,98 zł )
zobacz więcej
Pomidor mięsisty Noire de Crimée/Yalta Kiepenkerl Pomidor mięsisty Noire de Crimée/Yalta Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

17,99 zł

( 1 szt. = 17,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Pomidor Noire de Crimée  0,10 g  Legutko Pomidor Noire de Crimée 0,10 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 39,90 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl