Promocje
Zestaw Economic – wąż 1/2” 20 mb + końcówki + zraszacz prosty – Cellfast
Zestaw Economic – wąż 1/2” 20 mb + końcówki + zraszacz prosty – Cellfast

40,79 zł

Cena regularna: 47,99 zł

Najniższa cena: 47,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 24 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 24 kg

175,50 zł

Cena regularna: 195,00 zł

Najniższa cena: 175,49 zł
szt.
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 8 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 8 kg

62,99 zł

Cena regularna: 69,99 zł

Najniższa cena: 69,99 zł
szt.
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 16 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 16 kg

121,48 zł

Cena regularna: 134,98 zł

Najniższa cena: 121,49 zł
szt.
Zraszacz sektorowy Conti Ideal – Cellfast
Zraszacz sektorowy Conti Ideal – Cellfast

25,49 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 29,99 zł
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast

76,49 zł

Cena regularna: 89,99 zł

Najniższa cena: 89,99 zł
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

16,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł

Nasiona i cebule

Cebula dymka biała Snowball 250 g Cebula dymka biała Snowball 250 g
Producent: BENEX
Cena:

12,99 zł

( 1 kg = 51,96 zł )
zobacz więcej
Cebula dymka czerwona Red Baron 250 g Cebula dymka czerwona Red Baron 250 g
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 kg = 35,96 zł )
zobacz więcej
Cebula dymka zimująca Akado 0,25 kg  14-21 mm Cebula dymka zimująca Akado 0,25 kg 14-21 mm
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 9,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Cebula dymka zimująca Senshyu Yellow 0,5 kg 10-21 mm Cebula dymka zimująca Senshyu Yellow 0,5 kg 10-21 mm
Producent: BENEX
Cena:

11,99 zł

( 1 szt. = 11,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Cebula dymka zimująca Shakespeare 0,5 kg  10-21 mm Cebula dymka zimująca Shakespeare 0,5 kg 10-21 mm
Producent: BENEX
Cena:

11,99 zł

( 1 szt. = 11,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Cebula dymka żółta Wolska 500 g Cebula dymka żółta Wolska 500 g
Producent: BENEX
Cena:

13,99 zł

( 1 kg = 27,98 zł )
zobacz więcej
Cebula szalotka czerwona Red Sun 250 g Cebula szalotka czerwona Red Sun 250 g
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 kg = 39,96 zł )
zobacz więcej
Cebula szalotka żółta Golden Gourment 250 g Cebula szalotka żółta Golden Gourment 250 g
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 kg = 39,96 zł )
zobacz więcej
Cebulica dwulistna Blue 7 cebulek Cebulica dwulistna Blue 7 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 1,43 zł )
zobacz więcej
Cebulica syberyjska White 30 sztuk Cebulica syberyjska White 30 sztuk
Producent: BENEX
Cena:

25,99 zł

( 1 szt. = 0,87 zł )
zobacz więcej
Cynia wytworna Bumblebee nasiona - Kiepenkerl Cynia wytworna Bumblebee nasiona - Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

19,99 zł

( 1 szt. = 19,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Czosnek aflatuneński 1 sztuka Czosnek aflatuneński 1 sztuka
Producent: BENEX
Cena:

5,99 zł

zobacz więcej
Czosnek jadalny dymka Germidour 0,25 kg  50-60 mm Czosnek jadalny dymka Germidour 0,25 kg 50-60 mm
Producent: BENEX
Cena:

17,99 zł

( 1 szt. = 17,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Czosnek jadalny dymka Harnaś 0,25 kg 50 + mm Czosnek jadalny dymka Harnaś 0,25 kg 50 + mm
Producent: BENEX
Cena:

24,99 zł

( 1 szt. = 24,99 zł )
zobacz więcej
Czosnek jadalny dymka Messidrome 0,25 kg 50-60 mm Czosnek jadalny dymka Messidrome 0,25 kg 50-60 mm
Producent: BENEX
Cena:

17,99 zł

( 1 szt. = 17,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Czosnek Nigrum 3 szt. Czosnek Nigrum 3 szt.
Producent: BENEX
Cena:

10,99 zł

( 1 szt. = 3,66 zł )
zobacz więcej
Czosnek Red Giant 3 cebulki Czosnek Red Giant 3 cebulki
Producent: BENEX
Cena:

15,99 zł

( 1 szt. = 5,33 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl