Promocje
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela

52,19 zł

Cena regularna: 57,99 zł

Najniższa cena: 57,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8"  – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m

195,49 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast

42,49 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł

Nasiona i cebule

Estragon Dragon Kiepenkerl Estragon Dragon Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 9,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Fasola karłowa Dior nasiona – Kiepenkerl Fasola karłowa Dior nasiona – Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

14,99 zł

zobacz więcej
Fasola Szparagowa Faraday, nasiona otoczkowane Kiepenkerl Fasola Szparagowa Faraday, nasiona otoczkowane Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

19,99 zł

( 1 szt. = 19,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Fiołek rogaty – mix – 0,5 g Legutko Fiołek rogaty – mix – 0,5 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 7,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Frezja pełna biała 10 sztuk Frezja pełna biała 10 sztuk
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 1,00 zł )
zobacz więcej
Frezja pełna fioletowa 10 sztuk Frezja pełna fioletowa 10 sztuk
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 1,00 zł )
zobacz więcej
Frezja pełna mix 10 szt. Frezja pełna mix 10 szt.
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 0,90 zł )
zobacz więcej
Frezja pełna różowa 10 sztuk Frezja pełna różowa 10 sztuk
Producent: BENEX
Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 1,00 zł )
zobacz więcej
Frezja podwójna Mix 5 sztuk Frezja podwójna Mix 5 sztuk
Producent: BENEX
Cena:

8,99 zł

( 1 szt. = 1,80 zł )
zobacz więcej
Gęsiówka alpejska – biała – 0,3 g Legutko Gęsiówka alpejska – biała – 0,3 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 13,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Gipsówka rozesłana – mix – 0,3 g Legutko Gipsówka rozesłana – mix – 0,3 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

4,99 zł

( 1 g = 16,63 zł )
zobacz więcej
Gipsówka wiechowata – biała – 1 g Legutko Gipsówka wiechowata – biała – 1 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 3,99 zł )
zobacz więcej
Godecja Godetia Kiepenkerl Godecja Godetia Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

6,99 zł

( 1 szt. = 6,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Goździk brodaty pojedynczy – mix – 1 g Legutko Goździk brodaty pojedynczy – mix – 1 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 3,99 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl