Promocje
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m
Linia kroplująca HYDRO™ – zestaw – Cellfast 50 m

195,49 zł

Cena regularna: 229,99 zł

Najniższa cena: 229,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 25 m – Cellfast

42,49 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast
Zestaw Hobby – wąż 1/2" 20 mb + końcówki Ergo – Cellfast

135,99 zł

Cena regularna: 159,99 zł

Najniższa cena: 159,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 15 m – Cellfast

31,44 zł

Cena regularna: 36,99 zł

Najniższa cena: 36,99 zł
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano

39,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
szt.
Zestaw Economic – wąż 1/2” 20 mb + końcówki + zraszacz prosty – Cellfast
Zestaw Economic – wąż 1/2” 20 mb + końcówki + zraszacz prosty – Cellfast

40,79 zł

Cena regularna: 47,99 zł

Najniższa cena: 47,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 24 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 24 kg

175,50 zł

Cena regularna: 195,00 zł

Najniższa cena: 175,49 zł
szt.
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 8 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 8 kg

62,99 zł

Cena regularna: 69,99 zł

Najniższa cena: 69,99 zł
szt.
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 16 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 16 kg

121,48 zł

Cena regularna: 134,98 zł

Najniższa cena: 121,49 zł
szt.

Nasiona i cebule

Cebula De la Reine Weisse Königin nasiona – Kiepenkerl

Cebula De la Reine Weisse Königin nasiona – Kiepenkerl
Cebula De la Reine Weisse Königin nasiona – Kiepenkerl

Biała cebula:

  • Do sałatek i na przetwory
  • Nieduże główki
  • Zbiór od lipca do września

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

szt.

Cebula dymka biała Snowball 250 g

Cebula dymka biała Snowball 250 g
Cebula dymka biała Snowball 250 g

Cebula do smażenia, gotowania i na surowo:

  • Soczysty, biały miąższ
  • Odmiana średniowczesna
  • Łatwa w uprawie

Dostępność: brak towaru

Cena:

12,99 zł

( 1 kg = 51,96 zł )

Cebula dymka czerwona Red Baron 250 g

Cebula dymka czerwona Red Baron 250 g
Cebula dymka czerwona Red Baron 250 g

Cebula do jedzenia na surowo i marynowania:

  • Obfite plony, waga ok. 150-200 g
  • Przechowywanie do 5 miesięcy
  • Idealna do spożycia na surowo

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,99 zł

( 1 kg = 35,96 zł )

Cebula dymka Kaigaro i Rossa lunga di Firenze nasiona - Kiepenkerl

Cebula dymka Kaigaro i Rossa lunga di Firenze nasiona - Kiepenkerl
Cebula dymka Kaigaro i Rossa lunga di Firenze nasiona - Kiepenkerl

Dwie odmiany cebuli dymki:

  • Na taśmie
  • Dwa kolory
  • Łatwa uprawa

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

Cebula dymka zimująca Akado 0,25 kg 14-21 mm

Cebula dymka zimująca Akado 0,25 kg  14-21 mm
Cebula dymka zimująca Akado 0,25 kg 14-21 mm

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 9,99 zł )
szt.

Cebula dymka zimująca Senshyu Yellow 0,5 kg 10-21 mm

Cebula dymka zimująca Senshyu Yellow 0,5 kg 10-21 mm
Cebula dymka zimująca Senshyu Yellow 0,5 kg 10-21 mm

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

11,99 zł

( 1 szt. = 11,99 zł )
szt.

Cebula dymka zimująca Shakespeare 0,5 kg 10-21 mm

Cebula dymka zimująca Shakespeare 0,5 kg  10-21 mm
Cebula dymka zimująca Shakespeare 0,5 kg 10-21 mm

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

11,99 zł

( 1 szt. = 11,99 zł )
szt.

Cebula dymka żółta Wolska 500 g

Cebula dymka żółta Wolska 500 g
Cebula dymka żółta Wolska 500 g

Cebula do smażenia, gotowania i na surowo:

  • Obfite plonowanie
  • Odmiana późna
  • Łatwa w uprawie

Dostępność: brak towaru

Cena:

13,99 zł

( 1 kg = 27,98 zł )

Cebula szalotka czerwona Red Sun 250 g

Cebula szalotka czerwona Red Sun 250 g
Cebula szalotka czerwona Red Sun 250 g

Cebula do smażenia, gotowania i na surowo:

  • Łagodny smak
  • Łatwa w uprawie
  • Również na szczypior

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,99 zł

( 1 kg = 39,96 zł )

Cebula szalotka żółta Golden Gourment 250 g

Cebula szalotka żółta Golden Gourment 250 g
Cebula szalotka żółta Golden Gourment 250 g

Cebula do smażenia, gotowania i na surowo:

  • Łagodny smak
  • Łatwa w uprawie
  • Również na szczypior

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,99 zł

( 1 kg = 39,96 zł )

Cebulica dwulistna Blue 7 cebulek

Cebulica dwulistna Blue 7 cebulek
Cebulica dwulistna Blue 7 cebulek

Sadzenie we wrześniu i październiku:

  • Niebieskie kwiaty
  • Małe wymagania, duża odporność
  • Kwitnie marzec - kwiecień

Dostępność: brak towaru

Cena:

9,99 zł

( 1 szt. = 1,43 zł )

Cebulica syberyjska White 30 sztuk

Cebulica syberyjska White 30 sztuk
Cebulica syberyjska White 30 sztuk

Sadzenie druga połowa września:

  • Białe kwiaty
  • Małe wymagania, duża odporność
  • Kwitnie marzec - kwiecień

Dostępność: brak towaru

Cena:

25,99 zł

( 1 szt. = 0,87 zł )

Cukinia Diamant nasiona – Kiepenkerl

Cukinia Diamant nasiona – Kiepenkerl
Cukinia Diamant nasiona – Kiepenkerl

Smaczna i plenna odmiana cukinii:

  • Pokrój krzaczasty
  • Wczesne i obfite plonowanie
  • Długi czas zbiorów

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Cynia Espana Mix nasiona – Kiepenkerl

Cynia Espana Mix nasiona – Kiepenkerl
Cynia Espana Mix nasiona – Kiepenkerl

Kolorowa mieszanka cynii:

  • Na kwiaty cięte lub kwietniki
  • Wiele atrakcyjnych kolorów
  • Sztywne, stabilne łodygi i trwałe kwiaty

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

szt.

Cynia Red Lime + Green Lime nasiona – Kiepenkerl

Cynia Red Lime + Green Lime nasiona – Kiepenkerl
Cynia Red Lime + Green Lime nasiona – Kiepenkerl
  • idealna jako kwiat cięty lub na kwietniki
  • obfite kwitnienie i kontrastujące kolory
  • sztywne, stabilne łodygi i trwałe kwiaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Cynia wytworna Bumblebee nasiona - Kiepenkerl

Cynia wytworna Bumblebee nasiona - Kiepenkerl
Cynia wytworna Bumblebee nasiona - Kiepenkerl

Cynia w różnych kolorach:

  • Roślina jednoroczna
  • Nadaje się na kwiat cięty
  • Długo kwitnie

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,99 zł

( 1 szt. = 19,99 zł )
szt.

Cząber ogrodowy nasiona - Kiepenkerl

Cząber ogrodowy nasiona - Kiepenkerl
Cząber ogrodowy nasiona - Kiepenkerl

Aromatyczne zioło przyprawowe:

  • Do uprawy w donicach i gruncie
  • Siew z rozsady
  • Lubi słoneczne stanowiska

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,99 zł

szt.

Czosnek aflatuneński 1 sztuka

Czosnek aflatuneński 1 sztuka
Czosnek aflatuneński 1 sztuka

Sadzenie wrzesień - październik:

  • Duże, fioletowe kwiaty
  • Do 80 cm wysokości
  • Kwitnie maj - czerwiec

Dostępność: brak towaru

Cena:

5,99 zł

Czosnek dęty Kaigaro nasiona – Kiepenkerl

Czosnek dęty Kaigaro nasiona – Kiepenkerl
Czosnek dęty Kaigaro nasiona – Kiepenkerl
  • intensywny wzrost i długa część biała
  • pikantny w smaku
  • odporny na choroby

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

szt.

Czosnek jadalny dymka Germidour 0,25 kg 50-60 mm

Czosnek jadalny dymka Germidour 0,25 kg  50-60 mm
Czosnek jadalny dymka Germidour 0,25 kg 50-60 mm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

( 1 szt. = 17,99 zł )
szt.

Czosnek jadalny dymka Harnaś 0,25 kg 50 + mm

Czosnek jadalny dymka Harnaś 0,25 kg 50 + mm
Czosnek jadalny dymka Harnaś 0,25 kg 50 + mm

Dostępność: brak towaru

Cena:

24,99 zł

( 1 szt. = 24,99 zł )

Czosnek jadalny dymka Messidrome 0,25 kg 50-60 mm

Czosnek jadalny dymka Messidrome 0,25 kg 50-60 mm
Czosnek jadalny dymka Messidrome 0,25 kg 50-60 mm

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,99 zł

( 1 szt. = 17,99 zł )
szt.

Czosnek Nigrum 3 szt.

Czosnek Nigrum 3 szt.
Czosnek Nigrum 3 szt.

Czosnek ozdobny w kolorze białym:

  • Parasolowate, zwarte kwiatostany
  • Dorasta do 70 cm wysokości
  • Może zimować w gruncie

Dostępność: brak towaru

Cena:

10,99 zł

( 1 szt. = 3,66 zł )

Czosnek Red Giant 3 cebulki

Czosnek Red Giant 3 cebulki
Czosnek Red Giant 3 cebulki

Sadzenie wrzesień - październik:

  • Duże, purpurowoczerwone kwiatostany
  • Kwitnie w czerwcu - lipcu
  • Do 40 cm wysokości

Dostępność: brak towaru

Cena:

15,99 zł

( 1 szt. = 5,33 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl