Promocje
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast
Zestaw Smart – wąż 1/2 " 20 mb + zraszacz Hydron + złączki – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano
Ślimak Stoper - Naturalna ochrona Twojego ogrodu 5 kg Vegano

39,99 zł

Cena regularna: 49,99 zł

Najniższa cena: 49,99 zł
szt.
Zestaw Economic – wąż 1/2” 20 mb + końcówki + zraszacz prosty – Cellfast
Zestaw Economic – wąż 1/2” 20 mb + końcówki + zraszacz prosty – Cellfast

40,79 zł

Cena regularna: 47,99 zł

Najniższa cena: 47,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 24 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 24 kg

175,50 zł

Cena regularna: 195,00 zł

Najniższa cena: 175,49 zł
szt.
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast
Zraszacz pulsacyjny na szpilce Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 8 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 8 kg

62,99 zł

Cena regularna: 69,99 zł

Najniższa cena: 69,99 zł
szt.
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast
Zraszacz wahadłowy Turbo Ideal – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie  Vegano 16 kg
Nawóz z mączką bazaltową do Roślin Kwitnących – Róże, Hortensje, Piwonie Vegano 16 kg

121,48 zł

Cena regularna: 134,98 zł

Najniższa cena: 121,49 zł
szt.
Zraszacz sektorowy Conti Ideal – Cellfast
Zraszacz sektorowy Conti Ideal – Cellfast

25,49 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 29,99 zł
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast

76,49 zł

Cena regularna: 89,99 zł

Najniższa cena: 89,99 zł
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

16,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł

Nasiona i cebule

Szczypiorek Nelly nasiona - Kiepenkerl Szczypiorek Nelly nasiona - Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

7,99 zł

zobacz więcej
Szpinak Matador 10 g Legutko Szpinak Matador 10 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

3,99 zł

( 1 g = 0,40 zł )
zobacz więcej
Śnieżyca letnia 12 cebulek Śnieżyca letnia 12 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

26,99 zł

( 1 szt. = 2,25 zł )
zobacz więcej
Śnieżyczka przebiśnieg 20 cebulek Śnieżyczka przebiśnieg 20 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

30,99 zł

( 1 szt. = 1,55 zł )
zobacz więcej
Trawa dosiewka Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 250 g Trawa dosiewka Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 250 g
Producent: SUBSTRAL
Cena:

24,99 zł

( 1 kg = 99,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa na miejsca nasłonecznione Dakar Target 5 kg Trawa na miejsca nasłonecznione Dakar Target 5 kg
Producent: TARGET
Cena:

129,99 zł

( 1 kg = 26,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa Samo Zagęszczająca  Renowacyjna Substral 3 kg Trawa Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 3 kg
Producent: SUBSTRAL
Cena:

199,99 zł

( 1 kg = 66,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa Samo Zagęszczająca  Uniwersalna Substral 1 kg Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 1 kg
Producent: SUBSTRAL
Cena:

84,99 zł

( 1 kg = 84,99 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 5 kg Trawa Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 5 kg
Producent: SUBSTRAL
Cena:

314,99 zł

( 1 kg = 63,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 3 kg Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 3 kg
Producent: SUBSTRAL
Cena:

199,99 zł

( 1 kg = 66,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 5 kg Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 5 kg
Producent: SUBSTRAL
Cena:

314,99 zł

( 1 kg = 63,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 3 kg Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 3 kg
Producent: SUBSTRAL
Cena:

199,99 zł

( 1 kg = 66,66 zł )
szt.
zobacz więcej
Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 5 kg Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 5 kg
Producent: SUBSTRAL
Cena:

314,99 zł

( 1 kg = 63,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Tulipan botaniczny Van Tubergen`s Variety 30 cebulek Tulipan botaniczny Van Tubergen`s Variety 30 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

26,99 zł

( 1 szt. = 0,90 zł )
zobacz więcej
Tulipan Calibra 10 cebulek Tulipan Calibra 10 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

22,99 zł

( 1 szt. = 2,30 zł )
zobacz więcej
Tulipan Double Beauty of Apeldoorn 20 cebulek Tulipan Double Beauty of Apeldoorn 20 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

44,99 zł

( 1 szt. = 2,25 zł )
zobacz więcej
Tulipan Fringed Black 10 cebulek Tulipan Fringed Black 10 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

25,99 zł

( 1 szt. = 2,60 zł )
zobacz więcej
Tulipan Little Beauty 20 cebulek Tulipan Little Beauty 20 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

22,99 zł

( 1 szt. = 1,15 zł )
zobacz więcej
Tulipan Louvre 15 cebulek Tulipan Louvre 15 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

32,99 zł

( 1 szt. = 2,20 zł )
zobacz więcej
Tulipan Negrita Double 15 cebulek Tulipan Negrita Double 15 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

35,99 zł

( 1 szt. = 2,40 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl