Promocje
Zraszacz sektorowy Conti Ideal – Cellfast
Zraszacz sektorowy Conti Ideal – Cellfast

25,49 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 29,99 zł
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast
Lanca teleskopowa ze zraszaczem Ideal – Cellfast

76,49 zł

Cena regularna: 89,99 zł

Najniższa cena: 89,99 zł
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

16,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela

52,19 zł

Cena regularna: 57,99 zł

Najniższa cena: 57,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8"  – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł

Nasiona i cebule

Szczypiorek Nelly nasiona - Kiepenkerl

Szczypiorek Nelly nasiona - Kiepenkerl
Szczypiorek Nelly nasiona - Kiepenkerl

Odmiana szczypiorku o niewielkich wymiarach:

  • Wieloletnia
  • Bardzo smaczna
  • Łatwa w uprawie

Dostępność: brak towaru

Cena:

7,99 zł

Szpinak Matador 10 g Legutko

Szpinak Matador 10 g Legutko
Szpinak Matador 10 g Legutko
  • odmiana bardzo plenna
  • możliwe 3 terminy siewu
  • idealny do mrożenia

Dostępność: brak towaru

Cena:

3,99 zł

( 1 g = 0,40 zł )

Szpinak Matador nasiona - Kiepenkerl

Szpinak Matador nasiona - Kiepenkerl
Szpinak Matador nasiona - Kiepenkerl

Odmiana szpinaku o dużych liściach:

  • Szybko rośnie
  • Można siać wiosną i późnym latem
  • Bardzo smaczny

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

7,99 zł

szt.

Śnieżyca letnia 12 cebulek

Śnieżyca letnia 12 cebulek
Śnieżyca letnia 12 cebulek

Sadzenie wrzesień:

  • Przypomina ogromnego przebiśniega
  • Białe kwiaty
  • Kwitnie kwiecień - wrzesień

Dostępność: brak towaru

Cena:

26,99 zł

( 1 szt. = 2,25 zł )

Śnieżyczka przebiśnieg 20 cebulek

Śnieżyczka przebiśnieg 20 cebulek
Śnieżyczka przebiśnieg 20 cebulek

Sadzenie wrzesień:

  • Białe kwiaty
  • Lubi rosnąć pod liściastymi drzewami i krzewami
  • Kwitnie styczeń - marzec

Dostępność: brak towaru

Cena:

30,99 zł

( 1 szt. = 1,55 zł )

Trawa cytrynowa East Indian nasiona - Kiepenkerl

Trawa cytrynowa East Indian nasiona - Kiepenkerl
Trawa cytrynowa East Indian nasiona - Kiepenkerl

 Przyprawa i ozdobna bylina:

  • Pachnie cytrynowo
  • Do uprawy w donicach
  • Przyprawa z kuchni indyjskiej oraz indonezyjskiej

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,99 zł

szt.

Trawa dla kota nasiona - Kiepenkerl

Trawa dla kota nasiona - Kiepenkerl
Trawa dla kota nasiona - Kiepenkerl

Mieszanka traw do skubania dla kotów:

  • Do uprawy w donicach i gruncie
  • Szybko rośnie
  • Bardzo lubiana przez koty

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,99 zł

szt.

Trawa dosiewka Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 250 g

Trawa dosiewka Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 250 g
Trawa dosiewka Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 250 g

Gęsty i mocny trawnik:

  • Odporny na deptanie
  • Trawa mocno się krzewi
  • Opakowanie 250 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,99 zł

( 1 kg = 99,96 zł )
szt.

Trawa na miejsca nasłonecznione Dakar Target 5 kg

Trawa na miejsca nasłonecznione Dakar Target 5 kg
Trawa na miejsca nasłonecznione Dakar Target 5 kg

Mieszanka traw o małych wymaganiach:

  • Na słoneczne stanowiska
  • Na mało urodzajną, suchą glebę
  • Można nisko kosić
  • Opakowanie 5 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

129,99 zł

( 1 kg = 26,00 zł )
szt.

Trawa Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 3 kg

Trawa Samo Zagęszczająca  Renowacyjna Substral 3 kg
Trawa Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 3 kg

Gęsty i mocny trawnik:

  • Odporny na deptanie
  • Trawa mocno się krzewi
  • Opakowanie 3 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

199,99 zł

( 1 kg = 66,66 zł )
szt.

Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 1 kg

Trawa Samo Zagęszczająca  Uniwersalna Substral 1 kg
Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 1 kg

Na trawnik uniwersalny:

  • Odporny na deptanie
  • Trawa mocno się krzewi
  • Piękna zieleń
  • Opakowanie 1 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

84,99 zł

( 1 kg = 84,99 zł )
szt.

Trawa Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 5 kg

Trawa Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 5 kg
Trawa Samo Zagęszczająca Renowacyjna Substral 5 kg

Gęsty i mocny trawnik:

  • Odporny na deptanie
  • Trawa mocno się krzewi
  • Opakowanie 5 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

314,99 zł

( 1 kg = 63,00 zł )
szt.

Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 3 kg

Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 3 kg
Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 3 kg

Trawnik typu sportowego:

  • Odporny na intensywne użytkowanie
  • Trawa mocno się krzewi
  • Opakowanie 3 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

199,99 zł

( 1 kg = 66,66 zł )
szt.

Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 5 kg

Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 5 kg
Trawa Samo Zagęszczająca Sportowa Substral 5 kg

Trawnik typu sportowego:

  • Odporny na intensywne użytkowanie
  • Trawa mocno się krzewi
  • Opakowanie 5 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

314,99 zł

( 1 kg = 63,00 zł )
szt.

Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 3 kg

Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 3 kg
Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 3 kg

Na trawnik uniwersalny:

  • Odporny na deptanie
  • Trawa mocno się krzewi
  • Piękna zieleń
  • Opakowanie 3 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

199,99 zł

( 1 kg = 66,66 zł )
szt.

Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 5 kg

Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 5 kg
Trawa Samo Zagęszczająca Uniwersalna Substral 5 kg

Na trawnik uniwersalny:

  • Odporny na deptanie
  • Trawa mocno się krzewi
  • Piękna zieleń
  • Opakowanie 5 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

314,99 zł

( 1 kg = 63,00 zł )
szt.

Truskawka Elan nasiona - Kiepenkerl

Truskawka Elan nasiona - Kiepenkerl
Truskawka Elan nasiona - Kiepenkerl

 Odmiana typu pnąca/zwisająca:

  • Aromatyczne owoce
  • Nadaje się na balkon
  • Obficie owocuje

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,99 zł

szt.

Tulipan botaniczny Van Tubergen`s Variety 30 cebulek

Tulipan botaniczny Van Tubergen`s Variety 30 cebulek
Tulipan botaniczny Van Tubergen`s Variety 30 cebulek

Sadzenie wrzesień i październik:

  • Kwiaty czerwone cieniowane na żółto
  • Niski
  • Kwitnie w kwietniu

Dostępność: brak towaru

Cena:

26,99 zł

( 1 szt. = 0,90 zł )

Tulipan Calibra 10 cebulek

Tulipan Calibra 10 cebulek
Tulipan Calibra 10 cebulek

Sadzenie wrzesień i październik:

  • Czerwone kwiaty
  • Z frędzelkami
  • Kwitnie kwiecień - maj

Dostępność: brak towaru

Cena:

22,99 zł

( 1 szt. = 2,30 zł )

Tulipan Double Beauty of Apeldoorn 20 cebulek

Tulipan Double Beauty of Apeldoorn 20 cebulek
Tulipan Double Beauty of Apeldoorn 20 cebulek

Sadzenie wrzesień i październik:

  • Kwiaty zielono-żółte, jak lody w kubeczku
  • Bardzo oryginalna odmiana
  • Kwitnie w maju

Dostępność: brak towaru

Cena:

44,99 zł

( 1 szt. = 2,25 zł )

Tulipan Fringed Black 10 cebulek

Tulipan Fringed Black 10 cebulek
Tulipan Fringed Black 10 cebulek

Sadzenie wrzesień i październik:

  • Czarne kwiaty z frędzelkami
  • Nowa odmiana
  • Kwitnie w maju

Dostępność: brak towaru

Cena:

25,99 zł

( 1 szt. = 2,60 zł )

Tulipan Little Beauty 20 cebulek

Tulipan Little Beauty 20 cebulek
Tulipan Little Beauty 20 cebulek

Sadzenie wrzesień i październik:

  • Kwiaty czerwone - po 1-3 sztuki na każdym pędzie kwiatowym
  • Niski
  • Kwitnie w kwietniu

Dostępność: brak towaru

Cena:

22,99 zł

( 1 szt. = 1,15 zł )

Tulipan Louvre 15 cebulek

Tulipan Louvre 15 cebulek
Tulipan Louvre 15 cebulek

Sadzenie wrzesień i październik:

  • Kwiaty różowe z frędzelkami
  • Oryginalny kształt
  • Kwitnie kwiecień - maj

Dostępność: brak towaru

Cena:

32,99 zł

( 1 szt. = 2,20 zł )

Tulipan Negrita Double 15 cebulek

Tulipan Negrita Double 15 cebulek
Tulipan Negrita Double 15 cebulek

Sadzenie wrzesień i październik:

  • Pełne, fioletowe kwiaty
  • Nowa odmiana
  • Kwitnie kwiecień - maj

Dostępność: brak towaru

Cena:

35,99 zł

( 1 szt. = 2,40 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl