Promocje
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast
Zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny Basic – Cellfast

29,74 zł

Cena regularna: 34,99 zł

Najniższa cena: 34,99 zł
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze z zaworem Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

16,99 zł

Cena regularna: 19,99 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast
Szybkozłącze – stop (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 3/4" – Cellfast

8,49 zł

Cena regularna: 9,99 zł

Najniższa cena: 9,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø400 mm Roma – biała – Lamela

52,19 zł

Cena regularna: 57,99 zł

Najniższa cena: 57,99 zł
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8"  – Cellfast
Szybkozłącze – przelot (ABS/PC) Ideal 1/2"-5/8" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela
Osłonka doniczka misa Ø240 mm Roma – czarna – Lamela

22,49 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast
Rozdzielacz podwójny z gwintem 3/4" i 1” Ideal – Cellfast

21,24 zł

Cena regularna: 24,99 zł

Najniższa cena: 24,99 zł
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara
Osłonka-Doniczka Magnolia Eco Wood 300 Jumper Szara

18,52 zł

Cena regularna: 29,99 zł

Najniższa cena: 19,49 zł
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast
Przyłącze z gwintem wewnętrznym (ABS) Ideal 1/2" – Cellfast

6,79 zł

Cena regularna: 7,99 zł

Najniższa cena: 7,99 zł
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast
Zestaw zraszający z wężem rozciągliwym ZygZag™ 7,5 / 15 m - Cellfast

127,49 zł

Cena regularna: 149,99 zł

Najniższa cena: 149,99 zł
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast
Wąż ogrodowy 4-warstwowy – Quattro 1/2" 50 m – Cellfast

84,99 zł

Cena regularna: 99,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł

Nasiona i cebule

Mieszanka Traw Gazonowych Relaks 5 kg Mieszanka Traw Gazonowych Relaks 5 kg
Producent: Agronas
Cena:

77,99 zł

( 1 kg = 15,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Mieszanka Traw Gazonowych Renowe 5 kg Mieszanka Traw Gazonowych Renowe 5 kg
Producent: Agronas
Cena:

77,99 zł

( 1 kg = 15,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Mieszanka Traw Gazonowych Sania 5 kg Mieszanka Traw Gazonowych Sania 5 kg
Producent: Agronas
Cena:

77,99 zł

( 1 kg = 15,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Mięta pieprzowa nasiona - Kiepenkerl Mięta pieprzowa nasiona - Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

9,99 zł

zobacz więcej
  • nowość
Naparstnica Excelsior nasiona - Kiepenkerl Naparstnica Excelsior nasiona - Kiepenkerl
Producent: KIEPENKERL
Cena:

6,99 zł

zobacz więcej
Narcyz Petit Four 5 cebulek Narcyz Petit Four 5 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

20,49 zł

( 1 szt. = 4,10 zł )
zobacz więcej
Narcyz Replete 15 cebulek Narcyz Replete 15 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

35,99 zł

( 1 szt. = 2,40 zł )
zobacz więcej
Narcyz Rip Van Winkle 15 cebulek Narcyz Rip Van Winkle 15 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

25,99 zł

( 1 szt. = 1,73 zł )
zobacz więcej
Narcyz Sinopel 5 cebulek Narcyz Sinopel 5 cebulek
Producent: BENEX
Cena:

25,99 zł

( 1 szt. = 5,20 zł )
zobacz więcej
Obrazki włoskie 10 sztuk Obrazki włoskie 10 sztuk
Producent: BENEX
Cena:

25,99 zł

( 1 szt. = 2,60 zł )
zobacz więcej
Ogórek Szklarniowy Iwa 1 g Legutko Ogórek Szklarniowy Iwa 1 g Legutko
Producent: Legutko
Cena:

9,99 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl